Pāriet uz mobilo versiju

Vienošanās

Meteoroloģiskā informācija, kas ir izvietota vietnē Gismeteo (izņemot mēneša prognozes un laika ziņas) ir uzņēmuma MapMakers Group Ltd. īpašums un ir paredzēta tikai personiskai nekomerciālai izmantošanai.

Gismeteo piedāvā plašu un detalizētu pārskatu par laika apstākļiem pasaulē, kas tiek sagatavots automatizēti izmantojot MapMakers Group Ltd. izstrādātās cīparu tehnoloģijas. Sinoptiķi nekontrolē tehnoloģijas darbību, tāpēc var gadīties arī kļūdas.

Informācija tiek pasniegta tāda, kāda tā ir, bez jebkāda veida garantijām. Materiāli no Gismeteo nevar tikt izmantoti pasākumu plānošanai un organizēšanai, kuru norise ir saistīta ar materiālo zaudējumu riskiem vai cilvēku upuriem. MapMakers Group Ltd. neatbild par iespējamajiem zaudējumiem, kas varētu rasties izmantojot veitnes laika prognozes.

Vietnē Gismeteo un tās oficiālo sadarbības partneru vietnēs izvietotās laika prognozes un sinoptiskās kartes nedrīkst tikt publicētas drukātajos masu informācijas līdzekļos un globālajā līmeklī, tās nav paredzētas translācijai radio un televīzijā bez vietnes Gismeteo pārstāvju rakstiskas atļaujas. Ar izmantošanas atļauju publicējot vai translējot datus obligāti ir jānorāda atsauce (tīmeklī ir jāizmanto saite) uz informācijas avotu: informācija no Gismeteo.lv.

Informācija no vietnes sadaļām — «Laika ziņas», «Tautas kalendārs», «Stihiskās parādības» un «Jautājums — atbilde», masu informācijas līdzekļos var tikt izmantota bez speciālas saskaņošanas, bet izmantojot obligāti ir jānorāda atsauce (tīmeklī jābūt saitei) uz informācijas avotu: Gismeteo.Jaunumi.

Ja ir vēlēšanās oficiāli saņemt informāciju par laika apstākļiem — rakstiet un pakalpojums tiks nodrošināts.

Veitnes Gismeteo sniegto datu autortiesības un intelektuālā īpašuma tiesības pieder MapMakers Group Ltd. Datu izmantošana nozīmē, ka Jūs, bez jebkāda izņēmuma vai ierobežojuma, piekrītat visiem augstāk minētajiem nosacījumiem. Datu izmantošana citādākā veidā nav pieļaujama.