Saite uz jauno versiju saglabāsies vietnes apakšā
Laika ziņas

Ešburna


Skaidrs
+20°C
3m/sek.
DA
759mm Hg
64%
20°Cūdens

Par projektu

Mūsu vietne Gismeteo pastāv jau ilgāk par desmit gadiem. Šajā laikā tā ir iekarojusi daudzu apmeklētāju miljonu uzticību. Pirmkārt, tas ir saistīts ar to, ka Gismeteo laika prognozes ir  ērti izmantojamas un ir vienas no pašām precīzākajām.  Vietnes veidošanās vēsture ir cieši saistīta ar kompānijas «Мэп Мейкер» dibināšanu, kas arī ir Gismeteo īpašniece. Jau vairākus gadus sinoptiķiem mēs veidojam metereoloģiskās informācijas apstrādes sistēmas. Kā apgalvo Jurijs Jusupovs, viens no ilggadīgajiem «Меп Мейкер» darbiniekiem:"Ar pirmajām mūsu prognozēm sabiedrība tika iepazīstināta jau pagājušā gadsimta 90. gados, kad par globālo tīmekli neviens neko nezināja. Tās bija laika ziņas vietējā BBS sistēmā un FIDONet tīklā". Līdz ar interneta parādīšanos kļuva iespējams zibenīgi ar laika ziņām iepazīstināt jebkuru interesantu. 

Šajā laikā ir notikušas lielas izmaiņas - gan vietnē, gan arī dzīvē...Veitne ir piedzīvojusi vairākas modifikācijas un uzlabojumus, bet tās apmeklētāju skaits ir pieaudzis no 270 tūkstošiem līdz 8 miljoniem mēnesī.  Šodien vietne informē par laika prognozēm gandrīz 12 tūkstošos apdzīvoto punktu, ik pēc katrām trijām stundām diennaktī, bet dažās apdzīvotās vietās - katru stundu. Ne tikai laika ziņas piesaista apmeklētājus, bet arī interesantas publikācijas, kas ir saistītas ar laika apstākļiem. Jau vairākus gadus šos aizraujošos materiālus gatavo mūsu pastāvīgais sadarbības partneris - centrs «Фобос».

Jāatzīst, ka IT tehnoloģijas nestāv uz vietas un nepieciešamība izprast mūsdienu mērķauditorijas prasības ir spiedusi «Мэп Мейкер» komandu ieviest kārtējo tehnisko, vizuālo un ideoloģisko modernizāciju, lai vietni attīstītu, kā ideālu informatīvu laukumu, gan apmeklētājiem, gan arī reklāmas devējiem. Tieši tāpēc kompanija  Pridelab ir īstenojusi visu nepieciešamo jaunās projekta versijas realizācijai. 

Mēs izmainījām informācijas piegādes un apstrādes sistēmu, vietne tika izvietota uz modernas tehnoloģiskās platformas, īstenojām baneru vietu standartizāciju, kā arī atjaunojām dizainu. Daudz darāmā vēl priekšā un vietnes modernizācija nekad neapstāsies. Protams tiek saglabātas Gismeteo tradīcijas un pārmantojamība attiecībās ar mūsu partneriem.  Mēs gatavojam partneru programmu un projektu modernizāciju, uz jauno tehnoloģisko platformu tiek pārcelti esošie veitnes pakalpojumi, kā arī izstrādājam jaunus.  

Tālāk tiek attīstīti pastāvošie projekti - GISMETEO.Tūrisms un GISMETEO.Mēnesis, kā arī ir iecere izveidot jaunus. Kādi tie būs? Lūdzu, sekojiet paziņojumiem.

Jaunā vietnes ideoloģija paredz informatīvā kontenta paplašināšanu. Centrs «Фобос» turpinās Jūs iepazīstināt ar laika ziņām, interesanti stāstīs par laika apstākļiem un par globālajām klimata izmaiņām pasaulē, par dabas kataklizmām, to cēloņiem un sekām... Klajā nāks speciāla rubrika "Zinātkārajiem" ar atgriezeniskās saiknes iespējām, bet jaunajā ziņu blokā Jūs varēsiet iepazīties ar ikdienas valsts un pasaules notikumu apskatiem. Mūsu plānos ir vietnes informatīvās tematikas apjoma palielināšana, tāpēc mēs gaidām no Jums priekšlikumus un ierosinājumus. Viesu grāmata ir Jūsu rīcībā.


Mēs iestājamies par veselīgu dzīves veidu! Tāpēc jaunā reklāmas politika aizliedz tabakas un tabakas izstrādājumu reklāmu un ievieš būtiskus alkohola reklāmas izvietošanas ierobežojumus. Kopumā mēs darām visu iespējamo, lai mūsu reklāmas devējiem būtu ne tikai ērti, bet arī izdevīgi ar mums strādāt. Mēs esam atvērti sadarbībai!